Skládací podběrák do pouzdra HOPA 2.0 - tmavý

Patříteli k rybářům, kteří toho mnoho nachodí podél vody a v ní při přívlači a unavuje je neustálé přenášení podběráku z místa na místo, ztrácení z magnetu nebo vymotávání sítě z větví stromů, pak právě pro vás zde máme jedinečný skládací podběrák s pouzdrem na opasek české výroby, který máte pohodlně a bez sebemenšího omezení vždy připravený na svém opasku!!

model:  Tmavý
síťka:  Pogumovaná
pouzdro:  Ano
délka:  45cm
délka při složení:  31cm
šířka:  32cm
hloubka:  50cm
vel. očka:  8x5mm
hmotnost:  303g
Skladem
Kód: SPT99888
Značka: HmVm
1 210 Kč
Kategorie: Skládací podběrák tmavý
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 303 kg

Patříte-li k rybářům, kteří toho mnoho nachodí podél vody a v ní při přívlači a unavuje je neustálé přenášení podběráku z místa na místo, ztrácení z magnetu nebo vymotávání sítě z větví stromů, pak právě pro vás zde máme jedinečný skládací podběrák s pouzdrem na opasek české výroby, který máte pohodlně a bez sebemenšího omezení vždy připravený na svém opasku!!

Skládací podběrák na opasek je extrémně praktickým pomocníkem, který vám umožní být vždy připraven k podebrání ryby bez toho, abyste byli omezeni přenášením nebo jiným přichycením podběráku na záda a další místa. Díky pogumované síťce podběráku se nemusíte obávat nepříjemného zapíchnutí háčku do sítě a následujícího nekonečného vymotávání. Zejména s woblery může toto zamotání být tím posledním, co obyčejná síťka zvládne. Navíc díky gumové úpravě síťka nepřijímá vlhkost ani zápachy a to i při opakovaném používání. 

Rukojeť skládacího podběráku je vyrobena z recyklovatelného velmi lehkého materiálu, který je ergonomicky tvarovaný pro to nejpohodlnější uchycení rukou. Povrh neklouže i při úplném namočení vodou. Držátko skládacího podběráku je možné také na objednávku opatřit jménem či jinou úpravou dle domluvy. Konec držátka je opatřen očkem pro případné zavěšení.

Pouzdro je z koženkového materiálu, který je rychloschnoucí, oděruodolný a nepřijíma zápachy. Vršek pouzdra slouží k přidělání k pásku a jednoduchému zabezpečení podběráku proti vypadnutí. Zapínání pouzdra je velmi pohodlné a obslužné jednou rukou. Pouzdro je opatřeno dírou v nejnižším bodě pouzdra pro odtok vody. 

  • Pogumovaná síť nepřijímající pachy do které se nezapíchnou háčky
  • BIO ergonomická, lehká, recyklovatelná rukojeť
  • Odolné očko pro zavěšení
  • Koženkové pouzdro pro upevnění na pásek

Prezentační video skládání skládacího podběráku:

Délka: 45cm
Délka při složení: 31cm
Šířka: 32cm
Hloubka: 50cm
Vel. očka: 8 x 5mm
Hmotnost: 303g

 

Trailer k podběráku

Zpět do obchodu